Skip to main content

O Centrum Rodzinki

Przedszkole i Żłobek KARMELKOWY ZAKĄTEK w Centrum Rodzinki
to miejsce stworzone przez RODZICÓW dla RODZICÓW.

Naszym celem jest otoczenie dzieci troskliwą opieką i odpowiednią edukacją.

Chcemy też dostarczać DZIECIOM ciekawych atrakcji, które w odpowiedni sposób będą wpływały na ich rozwój i poznawanie świata.

Robimy wszystko, żeby nasi podopieczni czuli się szczęśliwi i bezpieczni.

Dla rodziców/opiekunów naszych dzieci organizujemy różnego rodzaju warsztaty, spotkania, których celem jest wsparcie w wychowaniu dzieci oraz dostarczanie wiedzy niezbędnej
do bycia po prostu – dobrym rodzicem.

Przedszkole „Karmelkowy Zakątek” od października 2015 jest placówką publiczną, dzięki czemu rodzice – tak samo jak w przedszkolach samorządowych – nie ponoszą opłat za pobyt dzieci do 5 godzin dziennie, każda kolejna godzina to koszt 1 zł. Nasze Przedszkole zlokalizowane jest w urokliwym i bardzo bezpiecznym miejscu w Łagiewnikach. Dysponujemy placem zabaw przy naszej placówce, dodatkowo korzystamy z ogromnego boiska zlokalizowanego na działce obok. Dzieci uczęszczające do Karmelkowego Zakątka podzielone są na grupy wiekowe, które liczą max. 15 dzieci. Oferujemy dużo zajęć dodatkowych ze szczególnym naciskiem na zajęcia sportowe oraz przyrodnicze, dzieci uczą się też angielskiego z lektorem, mają zajęcia taneczne, instrumentalno – wokalne, raz w miesiącu organizowane są spotkania z teatrzykiem oraz spotkania z podróżnikami. Staramy się aktywnie spędzać czas, dlatego też nasi podopieczni biorą udział w licznych wycieczkach – bliższych i dalszych 🙂 W drugiej części budynku prowadzimy żłobek, z którego dzieci kontynuują edukację w przedszkolu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!