Aktualne oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu 🙂

Oferujemy pracę w serdecznej i sprzyjającej rozwojowi atmosferze.

Naszym celem jest stworzenie bezpiecznych warunków pracy oraz współpracy opartej na szacunku, uważności i dobrej, otwartej komunikacji 🙂

Jeśli lubisz pracę z dziećmi, cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy, chcesz podnosić swoje kwalifikacje to Karmelkowy Zakątek jest dla Ciebie. Wyślij swoje CV na adres email: agnieszka.podziorna@centrumrodzinki.pl

Aktualne oferty pracy:

Praca w przedzkolu

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, (Krowodrza)

Praca na cały etat (lub w niepełnym wymiarze godzin), umowa o pracę.

WIĘCEJ

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (Krowodrza)

  • praca na cały etat (6,5 godziny dziennie, 32,5 godziny tygodniowo)
  • umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie grupy dzieci w wieku przedszkolnym (grupa 15 osobowa), prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz kreatywnych dla dzieci
  • czynności opiekuńczo – wychowawcze
  • czynny udział w tworzeniu dokumentacji pedagogicznej
  • współorganizowanie wydarzeń w Przedszkolu
  • współpraca z Rodzicami
  • udział w zebraniach z Rodzicami oraz w Radach Pedagogicznych
  • udział w szkoleniach organizowanych przez Przedszkole

Wymagania:

  • ukończenie studiów z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej (licencjat lub magister)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kreatywność, wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie

Zainteresowane osoby zapraszamy serdecznie do kontaktu i przesłania CV:

Tel. 781 336 341
Email: agnieszka.podziorna@centrumrodzinki.pl

Pedagog specjalny / Nauczyciel wspierający kształcenie integracyjne, (Krowodrza)

WIĘCEJ

  • praca na cały etat
    (lub w niepełnym wymiarze godzin)

  • współprowadzenie grupy dzieci w wieku przedszkolnym (grupa max 15 osobowa)
  • diagnoza indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnym dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
  • współpraca z nauczycielami i specjalistami w celu stworzenia optymalnych metod oraz form pracy z dziećmi
  • prowadzenie zajęć terapeutycznych dla dzieci z deficytami
  • udział w zebraniach z Rodzicami, w Radach Pedagogicznych oraz spotkaniach zespołu IPET

Wymagania:

  • ukończenie studiów z zakresu pedagogiki specjalnej (oligofrenopedagogika) (licencjat, magister lub studia podyplomowe)